PREMESTITEV OTROK V DRUGI VRTEC MESTNE OBČINE KOPER

Spoštovani starši,

 

V mesecu februarju 2024 bomo začeli z okvirnim oblikovanjem oddelkov za šolsko leto 2024/2025.

 

Če želite vašega že vključenega otroka v novem šolskem letu premestiti v drugi vrtec vas prosimo, da to storite najkasneje do ponedeljka, 29. januarja 2024.

 

Vaše želje bodo upoštevane v skladu z možnostmi.

 

Pisne spremembe – IZJAVO lahko oddate vzgojiteljici v vrtcu ali pošljete v tajništvo šole po pošti. Izjavo dobite v vrtcu in na spletni strani vrtca.

 

IZJAVA O PREMESTITVI

                                                                                                                                                                                                                                                                 ravnateljica

                                                                                                                                                                                                                                                                   Eneja Rožanec

Dostopnost