Delovanje vrtca od 1. 6. 2020

Uradnih informacij s strani pristojnega ministrstva, kako bo z vključitvijo otrok v vrtec od 1. 6. 2020 dalje, še nismo prejeli.

Ravno tako nimamo informacije kako bo s plačilom vrtca od 1. 6. 2020 dalje.

Kot ste seznanjeni s tiskovnih konferenc in medijev, so nadaljnja navodila odvisna od epidemiološke slike v državi in sproščanja ukrepov.

Z uradnimi informacijami in morebitnimi navodili vas bomo sproti seznanjali preko naše spletne strani in preko vaših e-naslovov.

Kljub vsemu vas prosimo za informativno prijavo otroka, v kolikor ga s 1. 6. 2020 nameravate vključiti v vrtec. Prijavo izpolnite do petka, 29. 5. 2020 in jo pošljite nazaj na e-naslov:

jasmina.skvarc@guest.arnes.si

Do sedaj je veljal ukrep – kot pogoj za vključitev v vrtec – da je otrok popolnoma zdrav in ni imel stikov z obolelimi osebami.  Zaradi tega boste ob vstopu v vrtec podpisali priloženo izjavo.

Hvala za razumevanje!

Vam in vaši družini želimo vse dobro. Pazite nase in ostanite zdravi.

V.d. ravnatelja:
Mag. Matej Kos